Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/MIGJENI"

Jump to navigation Jump to search
 
==1933==
* Nga 1933-1937 punoi si mësues filloreje në Vrakë, Shkodër dhe në Pukë.<ref name=WikiMigjeni/><ref name=LF/>
 
==1934==
* Shkrimet e para i botoi më 1934, bashkëpunoi në revistat "Iliria", "Bota e re" etj.<ref name=WikiMigjeni/>
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve