Ndryshimet e fundit

Jump to navigation Jump to search

Ndiq ndryshimet më të fundit të wikit në këtë faqe.

Zgjedhjet e ndryshimeve momentale Trego 50 | 100 | 250 | 500 ndryshime gjatë 1 | 3 | 7 | 14 | 30 ditëve
Fshih përdorues të regjistruar | Fshih përdoruesit anonim | Fshih redaktimet e mia | Shfaq robotët | Fshih redaktimet e vogla | Shfaq kategorizim i faqes | Shfaq Wikidata
Tregon ndryshime së fundmi duke filluar nga 21 tetor 2018 02:08
   
Lista e shkurtesave:
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
D
Redaktim Wikidata
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh

20 tetor 2018

19 tetor 2018

18 tetor 2018

17 tetor 2018

  • (ndrysh | hist) . . R Skënderbeu si histori dhe antihistori‎; 19:37 . . (+9.894). .89.159.92.51 (Diskuto)(Krijoi faqen me "Kundër shpifjeve dhe sulmeve absurde ndaj Skëndebeut. (Intervistë e Moikom Zeqos dhënë gazetares Valeria Dedaj) Historiani dhe studiuesi i letrave shqipe, Moikom Zeqo, tr...")
  • (ndrysh | hist) . . R Një penë misionare e paqes‎; 19:31 . . (+6.487). .89.159.92.51 (Diskuto)(Krijoi faqen me "'''Nga Ramazan Çeka''' Nganjëherë stinët të befasojnë me trillet e motit. Vetëm qenia në muajin tetor dhe peizazhi i kuqërremtë i natyrës, të kujtojnë se jemi në...")
  • (ndrysh | hist) . . R Shqipëria 60 vjet në UNESCO‎; 17:19 . . (+3.478). .89.159.92.51 (Diskuto)(Krijoi faqen me "60 vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në UNESCO kulmoi sot me një aktivitet në Tiranë, ku u evidentua puna kolosale e bërë ndër vite për të mbrojtur dhe promovua...")
  • (ndrysh | hist) . . R Rinush Idrizi/ Një përmendore për Migjenin‎; 17:01 . . (+9.640). .89.159.92.51 (Diskuto)(Krijoi faqen me "'''Nga Kliton Nesturi''' Gjithkujt që ka lexuar dhe e ka bërë librin pjesë të tij, i ka ndodhur që t’i rikthehet një vepre në kohë të ndryshme. Janë shumë arsye p...")
  • (ndrysh | hist) . . R Itaka e munguar e Bedri Islamit‎; 16:55 . . (+6.162). .89.159.92.51 (Diskuto)(Krijoi faqen me "Dalja në dritën e botimit e këtyre dy vëllimeve poetike është një pasurim dhe zgjerim jo vetëm i opusit letrar të poetit Bedri Islami, por i gjithë pasurisë poetike q...")

16 tetor 2018

15 tetor 2018

14 tetor 2018