Dallime mes rishikimeve të "Grupi dhe nëngrupi"

Jump to navigation Jump to search
7.327 bytes added ,  14 vjet më parë
Faqe e re: {{StyllaAlgjebraepërgjithëshme|Veprimet binare}} Grupi është një strukturë shumë e rëndësishme e matematikës bashkëkohore. Grupet kanë aplikime të shumta si në matematikë, ...
(Faqe e re: {{StyllaAlgjebraepërgjithëshme|Veprimet binare}} Grupi është një strukturë shumë e rëndësishme e matematikës bashkëkohore. Grupet kanë aplikime të shumta si në matematikë, ...)
(Pa ndryshime)
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve