Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<!-- ---------------------------------------------------------------------------------------- -->
{|style="width:100%; margin-bottom:1em; padding:0;" cellpadding="0" cellspacing="0"
| style="border:1px solid #8898bf;width: 4550%;vertical-algin:top" valign="top" |
<div style="background-color:#cbd7f9; border-bottom:1px solid #aaaaaa; text-indent: 1em;top:0">'''Libri i muajit - [[Ilirët]]'''</div>
<div style="padding: 0.6em">
<!-- ---------------------------------------------------------------------------------------- -->
{|style="width:100%; margin-bottom:1em; padding:0;" cellpadding="0" cellspacing="0"
| style="border:1px solid #8898bf; width:3550%; vertical-algin:top" valign="top" |
<div style="background-color:#cbd7f9; border-bottom:1px solid #aaaaaa; text-indent:1em; top:0">'''Libri i fundit'''</div><div style="padding: 0.6em">
[[Rreth përhapjes së Islamit ndër shqiptarët]], Muhidin Ahmeti<br>[[Shqiptarët]], Xhorxh Fred Uilliamsi
<div style="padding: 0.6em">
[[Shqiptarët]], Xhorxh Fred Uilliamsi
| style="width: 1em" |
| style="border:1px solid #8898bf; vertical-align:top;" valign="top" |
| width=1%| [[Figura:P art.png|50px|Kultura dhe Arti]]
| width=48% style="border-bottom:1px dashed #aaaaaa;" | '''Kultura dhe Arti'''<br/>
[[Kur'ani]] - [[Hadithe]] - [[Libri i namazit]] - [[Rreth përhapjes së Islamit ndër shqiptarët]] - [[Mrekullitë e Kur'anit]] - [[Parashikimet e Gjoni të Jerusalemit]] - [[Ymer Agë Ulqini]] - [[Bagëti e Bujqësi]] - [[Poezi të Shpend Sallaku]] - [[Bibla]]
|-
| width=1%| [[Figura:P countries.png|50px|Shkencat Shoqërore dhe popujt]]
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve