Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

Jump to navigation Jump to search
* [[Java Scripts Libri]] - përmbledhje shembujsh nga gjuha e llogaritësve ''Java''.
* [[Interneti allashqiptarçe]] - përmbledhje popullore për internetin në përgjithësi.
===Agroekonomia===
* [[Agjencia e tregut bujqësor, domosdoshmëri e kohës]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve