Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Shkencat Natyrore dhe Teknologjia"

Jump to navigation Jump to search
(Faqe e re: ==Dituri natyrore dhe shkencore== * Dua të di ==Shkenca== ===Matematikë=== * MATEMATIKA I DHE II - Algjebra e përgjithëshme - [[Matricat d...)
 
* [[Dua të di]]
==Shkenca==
===[[Matematikë]]===
* [[Hipi Zhdripi i Matematikës/1000|MATEMATIKA I DHE II]] - [[Algjebra e përgjithëshme]] - [[Matricat dhe përcaktorët]]
 
===Gjeografi===
* [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Evropës/1|Evropa]] - [[Hipi Zhdripi i Gjeografisë/së Afrikës/1|Afrika]]
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve