Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
aktualizim
vNo edit summary
(aktualizim)
<div style="background-color:#cbd7f9; border-bottom:1px solid #aaaaaa; text-indent:1em; top:0">'''Libri i fundit'''</div>
<div style="padding: 0.6em">
[[Bagëti e Bujqësi]]
[[Kushtetuta e përkohshme e Kosovës]]
| style="width: 1em" |
| style="border:1px solid #8898bf; vertical-align:top;" valign="top" |
| width=1%| [[Figura:P art.png|50px|Kultura dhe Arti]]
| width=48% style="border-bottom:1px dashed #aaaaaa;" | '''Kultura dhe Arti'''<br/>
[[Kur'ani]] - [[Libri i namazit]] - [[Parashikimet e Gjoni të Jerusalemit]] - [[Ymer Agë Ulqini]] - [[Bagëti e Bujqësi]]
|-
| width=1%| [[Figura:P countries.png|50px|Shkencat Shoqërore dhe popujt]]
47

edits

Menyja e lëvizjeve