Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/1000"

Jump to navigation Jump to search
*http://albanianwizard.org
Paraqitje me synime serioze. Fatëkeqësisht nuk është allashqiptarçe dhe si duket video copat për shembuj nuk kanë arritur të i mbulojnë me zë. Ndoshta ju duhet të tërheqin në ekipin e tyre ndonjë student të gjuhës dhe letërsis shqipe me zë akustik. Nuk ma merr mendja se kushton shumë, 1-2 orë në fakultetin e filozofisë dhe pakë dallavere edhe e nxierrin naj studente për vete. Edhe ata të gjuhës dhe letërsis kanë nevojë për ato senet që sot po ju thojin ''REFERENCA''.
==Turtorimeshqip==
* http://www.tutorialeshqip.com
Amzë me lajme për rreth internetit me disa shembuj për përpilimin e fletave të internetit. Inciativ e mirë, ndoshta do të ishte mirë që të bashkohet me partnerin e tyne : http://www.mesoj.org/
----
<references/>
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve