Kontributet e përdoruesit për Historiku

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

16 qershor 2012

14 qershor 2012

  • 18:0014 qershor 2012 18:00 ndrysh hist +27.761 R Botajon/Far e Fis/DhiaKrijoi faqen me "Ballukash, Baluko, cjap me trup të madh, të gjatë dhe shumë të bukur. Quhet ballukash për shkak të ballukeve që i varen dhe lëkunden mbi ballë. Populli e thërret me p..." aktual

2 maj 2012

21 dhjetor 2011

27 nëntor 2011

18 shtator 2011

16 shtator 2011

14 shtator 2011

17 korrik 2011

10 korrik 2011

3 korrik 2011