Dallime mes rishikimeve të "Kush e çka, për Kosovën"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{libri|Kush e çka, për Kosovën|Wiki dhe interneti|Hipi Zhdripi|2008}}
Stili i përhapjes së lajmit të shpalljes së pavarsisë së Kosovës kur të kihent parasysh raportet është interesant. Në fletat e kësaj përmbledhje do të gjeni disa shkrime në fletat e internetit të datës 17 shkurt 2008. Nëse doni të plotësoni këtëpërmbajtje urdhëroni gjeni shkrime apo përktheni ato që i keni gjetur. Natyrisht që është interesant burimi i agjensisë.
----
 
*[[/1]] Zërit të Amerikës, '''VOA''' : Pavarësia e Kosovës hap historik për rajonin e Ballkanit
*[[/2]] "BBC Shqip", '''BBC''' : Kosova shpall pavarësinë
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve