Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/000"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Koka|Interneti allashqiptarçe|Interneti allashqiptarçe/000|2a= |Hyrje|Interneti allashqiptarçe/100}}
 
''Shpikjet më të mirat janë ato më të thjeshtat dhe që gjejnë zbatim ndër të gjitha vendet dhe moshat. Është internei ndër shpikjet më të mira?''
 
Një fanatik i padijshëm do të thoshte po, po por të shikojmë a i plotëson kushtet për shqiptarët. Jo nuk i plotëson. Pse?
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve