Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
:: U lirua. ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 7 Janar 2007 23:22 (UTC))
 
::: nuk është liruar akoma. tung --[[Përdoruesi:Bet 0|Bet 0]] 9 Janar 2007 11:14 (UTC)
 
Ju lutem me njoftoni se si mund te bashkepunoj me Wiki ne shqip. Kam botuar dy libra me poezi dhe deshiroj t'i shtoj. Gjithashtu ndoshta mund te perkthej ndonje artikull nga anglishtja apo gjermanishtja apo frengjishtja ne shqip. Mua me interesoje vecanerisht temat e psikologjise dhe spiritualitetit (New Age).
47

edits

Menyja e lëvizjeve