Jump to content

Kënga në shkronja/Demogjenerata

Nga Wikibooks

Përmbledhje emrash të intepretues(e)ve të këngëve dhe demostrimit të modës aktuale nëpër copëza filmike.


A[redakto]

Interpretuesi/ja Titulli i këngëcopës Albumi Viti Feat.
/Adelina Tahiri[redakto]
Manipulator ! !
Nuk Jam Penduar ! ! Filma Me Titra Shqip
Narcizoid Eliksir 2008
Vuaj Eliksir 2008 /Labinot Salihu
/Adelina Berisha[redakto]

dëf.2-fish.

Dashuria Fillon ! ! /Stine
Party People ! !
Kompliment ! !
Une Jam Ajo ! !
Barabar ! !
Merre Kete Shpirt ! !
/Adelina Ismajli[redakto]

Kënga në shkronja:
Adelina Ismaili
You're My Angel S'jam Sex Bomb !
Boll Ma! ! ! /Beka
Sonte S'jam Sex Bomb !
Femer & Dreq S'jam Sex Bomb !
Lavdi, Ushtari Im S'jam Sex Bomb !
Amaneti S'jam Sex Bomb !
Trimit Tim Diva 2007
Martesa S'jam Sex Bomb !
Sex Bombë S'jam Sex Bomb !
Largohu Nga Frajeri Im S'jam Sex Bomb !
/Adelina Pireva[redakto]
E Padrejt Isha Me Ty ! !
Nuk Mundem Ta Pranoj ! !
Ti Je Rrush ! !
Te Blini Vjetër ! ! /Faton, /Dashi
/Adelina Thaqi[redakto]
Komsi Komsa ! !
Shko ! !
S'dua Te Lesh Gjurme ! !
Kontrast >> ! M. tek /Visar Rexhepi
/Adem Ramadani[redakto]
Shtrati Im Eshte Dheu ! !
Ezani ! !
Gurbeti ! !
Meshira E All-llahut ! !
Ti O Muhamed ! !
Rrespekti Ndaj Prinderve ! !
Allahut Rob Sun Ju Bana ! !
Pendimi ! !
Palestina ! !
/Adnan Daci[redakto]
Ani Ani Shko ! !
Boll Kam Prite ! ! Feat. /Grupi Remix
Edhe Si Vjet ! !
Me Thuaj Pse ! !
Lulija ! ! /Pandora
Lindem Nene Edhe Nje Here ! ! /Pandora
S'mundem Me U Nda ! ! /Teuta Selimi
E Mallkoj ! !
/Adrian Gaxha[redakto]
Brilante Brenduar 2010
Shkupi, Tirana, Prishtina Brenduar 2010
Thuaj Mamit ! !
Perfeksioniste ! !
Capkene ! !
Let Me Love You ! !
Magija ! ! feat. /Jovan & /Vrcak
Me Mungon Brenduar 2010
E Brenduar Brenduar 2010 feat. /BLX
Fundin Tek Une E Ke Brenduar 2010
/Alban Skenderaj[redakto]
Thirrje E Deshperuar Fllad Ne Shkretirë !
Ky Ritem Fllad Ne Shkretirë !
Eklips Melodi 2008
Larg Dhe Afer Melodi 2008
Si Më Parë ! !
Nje Here Ne Jete Melodi 2008
Ende Ka Shprese ! ! /Miriam Cani
/Albana Mesuli[redakto]
Me Mua Mos Luaj ! !
Valle Hedh Ne Zemer ! !
Lamtumire ! ! /Habili
Tash Je I Harruar ! !
Ke Faj... ! !
/Alberie Hadergjonaj[redakto]
E Ndezim Pak ! ! feat. /Don Pizhi
Loçka Jeme ! !
Nderi i Kombit (Ibrahim Rugova) ! !
Kur Nuk Shkon Nuk Shkon ! !

Nën 3x[redakto]

/A-Connection & Da-Sop Kritika Jone ! !
/A.b.i Comrades Qetu Na Ki ! !
/A.d.x Mesnata ! !
/A.d.x Motra Jone ! !
/Aalbann' Jo Mo..! ! !
/Abi Ti Shko ! ! /Zeeroman
/Act Act Smn ! !
/Adea Pula 2 Dhe 2 Bejn 3 ! !
/Adelina & Fatoni/Adelina Pireva Te Blini I Vjeter ! ! /DAShI
/Adelina Emini As Ti, As Une ! !
/Adhurim Deari Te Kerkoj Ne Enderr ! !
/Adil Ramadani Vetem Ty ! !
/Admiri & Adelina Halle Halle Kjo Dynja ! !
/Adnan Kamberi Më Fal ! !
/Adnan Kryeziu I Vrare Per Liri ! !
/Adnan Kryeziu Zemer Akull ! !
/Adnan Leka Per Ate Qe Deshta ! !
/Adrian Tefiku Neser Kur Te Shkoj ! !
/Adriana Ti Nuk Je Per Mu ! !
/Adriana Ceka Mimoza E Dashurise ! !
/A.b.i Comrades Qetu Na Ki ! !
/Aalbann' Jo Mo..! ! !
/Ab-Mc Bonu E Fort Moj Nan ! ! feat. /Bujaa & /Arifoss
/Abi Ti Shko ! ! Feat. /Zeeroman
/Aferdita Bajrami Te Premtoj ! !
/Ag-beatzz Move It ! ! Feat. /Niki-s
/Agostin Pellumbi/(aj) Keshtu E Ka Rakija ! !
/Agostin Pellumbi/(aj) Vajzat E Sodit ! !
/Ajet Abazi Zambaku ! !
/Alban Blaku S'jemi Shok ! !
/Alban Mehmeti 1 2 3 Minuta ! !
/Alban Mehmeti Ti Me çmend ! !
/Alban Mustafa Femijet Mergimtare ! !
/Alban Rexha Ju Rujt Zoti ! ! Feat. /Renis Lela
/Albana Azizi (Thaila) Bay Baby Bay ! !
/Albana Azizi (Thaila) Loqkë ! ! Feat. /Hekuran Krasniqi
/Albatrit Muqiqi Boll Boll ! !
/Albatrit Muqiqi Kot Mundohesh ! !
/Albatrit Muqiqi Zeshkane Bjondine ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !
Kënga në shkronja/Demogjenerata/ [] ! !