Jump to content

Suretu El Bekare/107

Nga Wikibooks

Suretu El Bekare, Ajeti 107 ose Kur'an 2:107[redakto]

Origjinal: أَلَمْ تَعْلَمْ أَنَّ اللّهَ لَهُ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَمَا لَكُم مِّن دُونِ اللّهِ مِن وَلِيٍّ وَلاَ نَصِيرٍ
Shqip: A nuk e ke ditur se vetëm All-llahut i takon sundimi i qiejve e i tokës, dhe se pos All-llahut nuk keni as mbrojtës as ndihmëtar.
Komentim:
Lidhje: