Jump to content

Suretu Ali Imran/22

Nga Wikibooks

Suretu Ali Imran, Ajeti 22 ose Kur'an 3:22[redakto]

Origjinal: أُولَـئِكَ الَّذِينَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَةِ وَمَا لَهُم مِّن نَّاصِرِينَ
Shqip: Ata veprat e tyre i asgjësuan në këtë botë dhe në botën tjetër, ata nuk kanë ndonjë mbrojtës.
Komentim:
Lidhje: