Jump to content

Suretu Ali Imran/149

Nga Wikibooks

Suretu Ali Imran, Ajeti 149 ose Kur'an 3:149[redakto]

Origjinal: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوَاْ إِن تُطِيعُواْ الَّذِينَ كَفَرُواْ يَرُدُّوكُمْ عَلَى أَعْقَابِكُمْ فَتَنقَلِبُواْ خَاسِرِينَ [1]
Shqip: O besimtarë, nëse u nënshtroheni jobesimtarëve, ata ju kthejnë prapa aty ku ishit (në kufër) dhe atherë do të jeni të humbur.
Komentim:
Lidhje:
Referenca: