Skeda:P author.svg

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 400 × 360 pixel, madhësia e skedës: 6 KB)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Logo for Writers and Poets Portal
Data
Burimi E bërë vet
Autori User:Kontos

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme10 korrik 2008 18:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 korrik 2008 18:37400 × 360 (6 KB)Sanyi4{{Information |Description={{en|1=Logo for Writers and Poetists Portal}} |Source=own |Author=user kontos |Date=2008.07.10. |Permission= |other_versions= }} {{ImageUpload|full}} Category:P icons

3 faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës