Skeda:P art.png

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

P_art.png(200 × 183 pixela, madhësia e skedës: 27 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Converted to SVG.svg
Kjo art fotografi duhet duhen te behen edhe i here si nje SVG.
Përshkrimi
English: Icon of art portals.
Data
Burimi Own work based on:
  1. Image:P blank.svg
  2. Image:Mona Lisa.jpg
Autori WeFt; improved version Angelus (talk)
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
WeFt from he, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: WeFt
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme5 korrik 2011 19:13Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 korrik 2011 19:13200 × 183 (27 KB)ANGELUSimproved
1 korrik 2005 14:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 1 korrik 2005 14:4377 × 68 (2 KB)WeftBy user : he:משתמש:נעמה מ. {{GFDL}} Category:Icons

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata