Skeda:Gender gap Library Corfu.pdf

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikibooks
Shko tek faqja
faqja tjetër →
faqja tjetër →
faqja tjetër →

Dokument origjinal(1.500 × 1.125 pixel, madhësia e dokumentit: 1,36 MB , MIME tipi: application/pdf , 22 faqet)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Përshkrimi
Ελληνικά: Το Wikimedia Community User Group Greece οργανώνει ανοιχτή συζήτηση και εργαστήριο με θέμα «Ενισχυοντας τη συμμετοχή των γυναικών στη Βικιπαίδεια», στα πλαίσια της δράσης «Γιατί οι γυναίκες δεν γράφουν στη Wikipedia;», τη Δευτέρα 10/07/2017, 10-12πμ, στη Δημόσια Κεντρική Ιστορική Βιβλιοθήκη Κέρκυρας
Data
Burimi Punë e juaja
Autori Magioladitis

Licencim

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atribuim share alike
This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license.
Je i lirë të:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • t’i bëni “remix” – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atribuim – Duhet t’i jepni meritat e duhura, të siguroni një lidhje për tek licenca dhe të tregoni nëse janë bërë ndryshime. Këtë mund ta bëni në ndonjë mënyrë të arsyeshme, por jo në ndonjë mënyrë që sugjeron se licencuesi ju del zot juve apo përdorimit tuaj.
  • share alike – Nëse bëni një “remix”, e shndërroni, ose ndërtoni duke u bazuar te materiali, duhet t’i shpërndani kontributet tuaja sipas të njëjtës licencë ose një të tille të përputhshme me origjinalen.

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Items portrayed in this file

përshkruan

8 korrik 2017

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraMiniaturëPërmasaPërdoruesiKoment
e tanishme8 korrik 2017 18:59Miniaturë për versionin duke filluar nga 8 korrik 2017 18:591.500 × 1.125, 22 faqe (1,36 MB)MagioladitisUser created page with UploadWizard

S’ka faqe që përdorin këtë kartelë.

Përdorimi global i skedës

Kjo skedë përdoret nga Wiki të tjera në vijim:

Metadata