Skeda:Crystal Clear mimetype vectorgfx.png

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

Crystal_Clear_mimetype_vectorgfx.png(128 × 128 pixela, madhësia e skedës: 10 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Përshkrimi

An icon from icon theme Crystal Clear

Data (earliest original release on KDE);
Burimi All Crystal Clear icons were posted by the author as LGPL on kde-look;
Autori Everaldo Coelho and YellowIcon;
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
GNU head Kjo librair është një softuer i lirë; ju mund ta rishpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU Lesser General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 2.1 i Licensës ose (sipas mendimit tuaj) çdo version i mëvonshëm. Kjo librari shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2.1 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.
(View authorization)

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme23 janar 2007 22:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 janar 2007 22:38128 × 128 (10 KB)Pngbotoptimized with optipng
28 mars 2006 01:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 mars 2006 01:08128 × 128 (11 KB)CyberSkull{{Information| |Description={{crystal clear}} |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }} Category:file icons

3 faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: