Skeda:Begzad Baliu. Onomastike dhe identitet paust.pdf

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search
Shko tek faqja


Dokument origjinal(872 × 1.239 pixel, madhësia e dokumentit: 1,3 MB , MIME tipi: application/pdf , 240 faqet)

Begzad_Baliu._Onomastike dhe identitet_

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraMiniaturëPërmasaPërdoruesiKoment
e tanishme21 shkurt 2014 17:09Miniaturë për versionin duke filluar nga 21 shkurt 2014 17:09872 × 1.239, 240 faqe (1,3 MB)Koka11 (diskuto | kontribute)Begzad_Baliu._Onomastike dhe identitet_

S’ka faqe që përdorin këtë kartelë.

Metadata