Skeda:2nd Edit-a-thon She Sharp.pdf

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search
Shko tek faqja
faqja tjetër →
faqja tjetër →
faqja tjetër →

Dokument origjinal(1.500 × 1.125 pixel, madhësia e dokumentit: 2,24 MB , MIME tipi: application/pdf , 37 faqet)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Marios Magioladitis' talk at 2nd Wikipedia Edit-a-thin organised by SheSharp @ Tech Ministry, Thessaloniki, Greece
Data
Burimi Punë e juaja
Autori Magioladitis

Licencim

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atribuim share alike
This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license.
Je i lirë të:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • t’i bëni “remix” – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atribuim – Duhet t’i jepni meritat e duhura, të siguroni një lidhje për tek licenca dhe të tregoni nëse janë bërë ndryshime. Këtë mund ta bëni në ndonjë mënyrë të arsyeshme, por jo në ndonjë mënyrë që sugjeron se licencuesi ju del zot juve apo përdorimit tuaj.
  • share alike – Nëse bëni një “remix”, e shndërroni, ose ndërtoni duke u bazuar te materiali, duhet t’i shpërndani kontributet tuaja sipas të njëjtës licencë ose një të tille të përputhshme me origjinalen.

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Items portrayed in this file

përshkruan

29 maj 2016

application/pdf

checksum anglisht

8b5621e3b04af75085c3502cf4da02382a0c71d5

data size anglisht

2.349.648 Bajti

1.125 pixel

1.500 pixel

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraMiniaturëPërmasaPërdoruesiKoment
e tanishme29 maj 2016 12:06Miniaturë për versionin duke filluar nga 29 maj 2016 12:061.500 × 1.125, 37 faqe (2,24 MB)MagioladitisUser created page with UploadWizard

S’ka faqe që përdorin këtë kartelë.

Përdorimi global i skedës

Kjo skedë përdoret nga Wiki të tjera në vijim:

Metadata