Diskutim:Psalmet - Psalmi 53

Nga Wikibooks
Jump to navigation Jump to search

tjetrin me puthje vllazerore.e tere bashkesia ju ben te fala.qoft me ju te gjith hiri i zotit ton,jezus mesis,dashuria e perendis dhe bashkesia me shpirtin e shenjt! loonii

Start a discussion about Psalmet - Psalmi 53

Nis një diskutim