Dallime mes rishikimeve të "Suretu Es Safatë"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit!'''
 
 
182. Dhe falënderimi i takon All-llahut, Zotit të botërave!
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve