Dallime mes rishikimeve të "Jeta dhe Vdekja/16"

Jump to navigation Jump to search
2.436 bytes added ,  14 vjet më parë
Faqe e re: {|border="1" align="center" width=90% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;" |- !colspan="2"|<br><big>GJITHÇKA Q...
(Faqe e re: {|border="1" align="center" width=90% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;" |- !colspan="2"|<br><big>GJITHÇKA Q...)
(Pa ndryshime)
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve