Dallime mes rishikimeve të "Ç´ka bënë Kuvendi i Kosovës"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|NR. 2003/3||PËR PYJET E KOSOVËS||... ... ...||<center>...[[/67|67]]</center>
|-
|NR. 2003/4||PËR LIKUIDIMIN DHE RIORGANIZIMIN E PERSONAVE JURIDIK NË FALIMENTIM||... ... ...||<center>...[[/10582|10582]]</center>
|-
|Fjalorthi||... ... ...||<center>...[[/Fjalorthi|10]]</center>
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve