Dallime mes rishikimeve të "Pjesë të zgjedhura nga Arben Orhani"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|}
<center><hr width="70%"></center><br />
Këto janë tregime të dhuruara për publikim në Wikibook me qëllim njoftimi të shoqërisë, pjesët e publikuara nuk janë të lejuara për profitime materiale (shih '''GNU''').<small>Shënimi në fletën e parë dhe gjita prezentimet tjera që nuk kanë të bëjnë me materialin e pastër të kopjuar janë bërë nga redaktori.</small><br> Materiali i plotë gjendet nën faqen e autorit '''Arben Orhanës'''<small> [[w:Arben Orhana|(A.O në Wikipedia)]]</small> në [http://www.arbenorhani.com/ rrjetë]<br>
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve