Dallime mes rishikimeve të "Interneti allashqiptarçe/000"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Koka|Interneti allashqiptarçe|Interneti allashqiptarçe/000|2a= |Hyrje|Interneti allashqiptarçe/001100}}
 
Shpikjet më të mirat janë ato më të thjeshtat dhe që gjejnë zbatim ndër të gjitha vendet dhe moshat. Është internei ndër shpikjet më të mira?
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve