Dallime mes rishikimeve të "Shkolla dhe komuniteti dy sisteme të ndërvarura/8"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
=={{SHKK|Shkolla dhe komuniteti dy sisteme të ndërvarura/7|Planifikimi dhe vlerësimi|Shkolla dhe komuniteti dy sisteme të ==ndërvarura/9}}
 
<center>'''Planifikimi në mësimdhënie, mësimnxënie dhe vlerësim'''</center>
 
Mësimdhënia konsiderohet e suksesshme atëherë kur:
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve