Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
{|
<div style="margin-top:4px;">
Mirësevini tek '''[[WikiBooks]]''', një projekt vullnetar i përbashkët për të krijuar një bibliotekë të lirë shumëgjuhëshe. WikiBooks është shoqëruesi i enciklopedisë së lirë [http://www.wikipedia.org Wikipedia]. [[Biblioteka]] në shqip sapo është filluar dhe tani për tani ka vetëm disa libra me gjithsej [[Speciale:Statistics|'''{{NUMBEROFARTICLES}}''']] [[Speciale:Allpages|faqe]], ne ju inkurajojmë të krijoni sa më shumë libra të rinj.
Për më shumë informacion shikoni [[:en:Main_Page|bibliotekën në anglisht]], [[:w:sq:Faqja Kryesore|enciklopedinë në shqip]], ose [[:en:w:Main_Page|enciklopedinë në anglisht]].
</div>

Menyja e lëvizjeve