Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Mbrojti Faqja Kryesore [move=sysop])
No edit summary
<div style="margin-top:4px;">
Mirësevini tek '''[[WikiBooks]]''', një projekt vullnetar i përbashkët për të krijuar një bibliotekë të lirë shumëgjuhëshe. WikiBooks është shoqëruesi i enciklopedisë së lirë [http://www.wikipedia.org Wikipedia]. [[Biblioteka]] në shqip sapo është filluar dhe tani për tani ka vetëm disa libra me gjithsej [[Speciale:Allpages|'''{{NUMBEROFARTICLES}}''']] faqe, ne ju inkurajojmë të krijoni sa më shumë libra të rinj.
Për më shumë informacion shikoni [http[://en.wikibooks.org/wiki/:Main_Page |bibliotekën në anglisht]], [http[:w://sq.wikipedia.org:Faqja Kryesore|enciklopedinë në shqip]], ose [http[://en.wikipedia.org :w:Main_Page|enciklopedinë në anglisht]].
</div>
|}
47

edits

Menyja e lëvizjeve