Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Mbrojti Faqja Kryesore: Faqja Kryesore [edit=sysop:move=sysop])
No edit summary
| width=1%| [[Figura:P art.png|50px|Kultura dhe Arti]]
| width=48% style="border-bottom:1px dashed #aaaaaa;" | '''Kultura dhe Arti'''<br/>
[[Kur'ani]] - [[Libri i Namazitnamazit]] - [[Parashikimet e Gjoni të Jerusalemit]] - [[Ymer Agë Ulqini]]
|-
| width=1%| [[Figura:P countries.png|50px|Shkencat Shoqërore dhe popujt]]
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve