Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
| width=1%| [[Figura:P countries.png|50px|Shkencat Shoqërore dhe popujt]]
| width=48% | '''Shkencat shoqërore dhe popujt'''<br/>
[[Ilirët]] - [[Kushtetuta e përkohshme e Kosovës]] - [[Kushtetuta e Kaçanikut]] - [[Origjina e fjalës Kosovë]] - [[Ahmet Delia]] - [[Autorët antikë për Ilirët]] - [[Medvegja në ditët tona]] - [[Enciklopeditë e huaja për Shqiptarët]] - [[Barcoleta]]
| [[Figura:P culture.png|50px|Jeta dhe Stili]]
|'''Jeta dhe Stili'''<br/>
10.849

edits

Menyja e lëvizjeve