Dallime mes rishikimeve të "Suretu Llukman"

Jump to navigation Jump to search
61 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Kur'ani/Lukman u zhvendos tek Suretu Llukman)
No edit summary
 
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit! '''
 
 
34. S’ka dyshim se vetëm All-llahu e di kur do të ndodhë kijameti, Ai e di kur e lëshon shiun. Ai e di se çka në mitra (të nënave), nuk e di kush pos Tij se çka do t’i ndodhë (çka do të punojë) nesër, dhe askush nuk e di, pos Tij, se në ç’vend (ose kohë) do të vdesë. All-llahu është më i dijshmi, më i njohuri.
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve