Dallime mes rishikimeve të "Suretu Hudë"

Jump to navigation Jump to search
61 bytes added ,  16 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Kur'ani/Hud u zhvendos tek Suretu Hudë)
No edit summary
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit!'''
 
 
123. Vetëm All-llahut i takon dija për fshehtësitë e qiejve dhe të tokës, çdo çështje i kthehet (në kompetencë) vetëm atij, pra adhuroje Atë, mbështetu te Ai, se Zoti yt, nuk është i panjohur për atë që veproni.
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve