Dallime mes rishikimeve të "Suretu el-En`amë"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Kur'ani/En'am u zhvendos tek Suretu el-En`amë)
No edit summary
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit! '''
 
 
165. Ai është që ju bëri sundues (zëvendësues) në tokë (pas shkatërrimit të atyre që ishin më parë) dhe lartësoi në një shkallë më të lartëdisa nga ju mbi të tjerët, për t’ju sprovuar në atë që u dha. All-llahu është ndëshkues i shpejtë, është që falë e Mëshirues.
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve