Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v
| width=1%| [[Figura:P physics.png|50px|Shkencat Natyrore dhe Teknologjia]]
| width=46% style="border-bottom:1px dashed #aaaaaa;" | '''Shkencat Natyrore dhe Teknologjia<br/>
*[[Java Scripts Libri]]
*Akoma nuk kemi materiale <br /><small>(Ju faleminderit për interesin tuaj)</small>
| width=1%| [[Figura:P art.png|50px|Kultura dhe Arti]]
| width=48% style="border-bottom:1px dashed #aaaaaa;" | '''Kultura dhe Arti'''<br/>
2.824

edits

Menyja e lëvizjeve