Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Perfekt"

Jump to navigation Jump to search
18 bytes added ,  16 vjet më parë
v
Wikibooks dhe jo Wikipedia.
No edit summary
v (Wikibooks dhe jo Wikipedia.)
</noinclude>
{| class="messagebox standard-talk"
| style="padding-right: 4px; padding-left: 4px;" bgcolor=#F5DEB3ffeeda|
[[Figura:Goldenwiki.png|32px]]
| bgcolor=#FFEEDAffeeda|'''{{PAGENAME}}''' është një [[WikipediaWikibooks:Artikuj Perfektetë përkryer|artikull i përkryer]], që do të thotë se ky apo një [{{SERVER}}{{localurl:{{PAGENAME}}|oldid={{{1|&action=history}}}}} version] i mëparshëm i tij është [[WikipediaWikibooks:Artikuj Perfekt - përkryer/kandidatura/{{PAGENAME}}|zgjedhur]] si një nga artikujt më të mirë nga përdoruesit e [[WikipediaWikibooks:WikipedianëtWikibooksianët|WikipediasWikibooks]]. Nëse e gjeni një mënyrë që kjo faqe të mund të rifreksohet ose përmirësohet, pa krijuar konflikte me punimet e redaktorëve të meparshëmmëparshëm, ju lutemi të merrni iniciativën dhe të kontriboni.</noinclude>
<!--<includeonly>[[Category:WikipediaWikibooks:Artikuj Perfektetë përkryer|{{PAGENAME}}]]</includeonly>--><noinclude>
 
<!--<includeonly>[[Category:Wikipedia:Artikuj Perfekte|{{PAGENAME}}]]</includeonly>--><noinclude>
|-
| colspan="2" style="border-top:1px solid black;" | Kjo stampë shton artikujt tek lista e [[:Category:Wikipedia:Artikuj Perfekte|artikujve të përkryer]].
[[Category:Stampa|{{PAGENAME}}]]
 
</noinclude>
|}
</noinclude></noinclude>
| colspan="2" style="border-top:1px solid black;" | Kjo stampë shton artikujtnjë artikull tek lista e [[:Category:WikipediaWikibooks:Artikuj Perfektetë përkryer|artikujve të përkryer]].
[[Category:Stampa|{{PAGENAME}}]]</noinclude>

Menyja e lëvizjeve