Dallime mes rishikimeve të "Ninulla"

Jump to navigation Jump to search
4 bytes added ,  3 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
m`u befsh burr` dhe plak me mjeker!
Nina-nana, t` shkofte i bardhe moti,
m`u befsh trim si Kastrioti!Kazani i rames
djepi tundet, nëna punon
djali fle dhe me s`degjon
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve