Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
1.820 bytes added ,  17 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{|border="0" width="100%"
|-
| rowspan="2" valign="bottom" | <big><big>Mirësevini tek Wiki Books!</big></big>
|-
| colspan="2" | &nbsp;
 
 
<center>
Sot është [[w:sq:{{CURRENTDAYNAME}}|{{CURRENTDAYNAME}}]], [[w:sq:{{CURRENTDAY}} {{CURRENTMONTHNAME}}|{{CURRENTDAY}} {{CURRENTMONTHNAME}}]] [[w:sq:{{CURRENTYEAR}}|{{CURRENTYEAR}}]] ([[w:sq:UTC|UTC]])<br>Në formatin [[w:en:ISO 8601|ISO 8601]] {{CURRENTYEAR}}-{{CURRENTMONTH}}-{{CURRENTDAY}}'''T'''{{CURRENTTIME}} <br>
</center>
|}
[[Biblioteka]]
* [[Ilirët]]
:Autor: Redaktuesi kalimtarë në [[w:sq:Faqja Kryesore|Wikipendia Enciklopedi e Lirë]]
* [[Kushtetuta e Kaçanikut]]
:Autor: Redaktuesi kalimtarë në [[w:sq:Faqja Kryesore|Wikipendia Enciklopedi e Lirë]]
*[[Origjina e fjalës Kosovë]]
:Autor: Abdullah Konushevci
* [[Autorët antik për Ilirët]]
:Hipi Zhdripi
* [[Wiki kuzhina]]
:
 
 
<table> <tr> <td align="left" valign="top" style="background:#f3f3f3; padding:8px">
 
Mirësevini tek '''[[Wiki Books]]''', një projekt vullnetar i përbashkët për të krijuar një Bibliotekë të lirë shumëgjuhësh. Wiki Books është shoqëruesi i enciklopedisë së hapur [http://www.wikipedia.org Wikipedia]. [[Biblioteka]] në shqip është e sapo filluar dhe tani për tani ka vetëm 5 libra me gjithsej [[Speciale:Allpages|'''{{NUMBEROFARTICLES}}''']] faqe , dhe ju inkurajojmë të krijoni libra të rinj.
 
Për më shumë informacion shikoni [http://en.wikibooks.org/wiki/Main_Page biblioteka në anglisht], [http://sq.wikipedia.org enciklopedinë në shqip], ose [http://en.wikipedia.org enciklopedinë në anglisht].
 
==Wiki Books në gjuhë të tjera==
 
<small>
{{msg:Wikibooksgjuhë}}
</small>
 
==Projekte të tjera të Wikimedias==
 
<small>
{{msg:Wikimediaprojekte}}
</small>
 
<!-- Veq atu që kan përmi 1000 Artikuj -->
[[de:]]
[[en:]]
[[fr:]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve