Dallime mes rishikimeve të "Ninulla"

Jump to navigation Jump to search
93 bytes removed ,  6 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
m`u befsh trim si Kastrioti!
djepi tundet, nëna punon
djali fle dhe me s`degjon
/\/\/ nga esiun .jam cun i mir.aaaaa wowowowowowowowwowowowo aaa
 
;Fier 1966634234234234234
 
=== Ninull Tirane ===
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve