Dallime mes rishikimeve të "Pjesë të zgjedhura nga Arben Orhani"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Zhbëje versionin 26867 i bërë nga 213.207.43.149 (ligjëratë))
No edit summary
 
Këto janë tregime të dhuruara për publikim në Wikibook me qëllim njoftimi të shoqërisë. Pjesët e publikuara nuk janë të lejuara për përdorim të gjërë <small>(p.sh. profitime materiale, shih '''GNU'''). Shënimi në fletën e parë dhe gjita prezentimet tjera që nuk kanë të bëjnë me materialin e pastër të kopjuar janë bërë nga redaktori më pajtim me '''GNU''' dhe [[Përdoruesi:Hipi Zhdripi/Leje| lejen e kopjimit]].</small><br> Materiali i plotë gjendet nën faqen e autorit '''Arben Orhanës'''<small> [[w:Arben Orhana|(A.O në Wikipedia)]]</small> në [http://www.arbenorhani.com/ rrjetë]<br>
 
[[CategoryKategoria:Libra]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve