Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<table> <tr> <td align="left" valign="top" style="background:#f3f3f3; padding:8px">
 
Mirësevini tek '''[[Wiki Books]]''', një projekt vullnetar i përbashkët për të krijuar një Bibliotekë të lirë shumëgjuhësh. Wiki Books është shoqëruesi i enciklopedisë së hapur [http://www.wikipedia.org Wikipedia]. [[Biblioteka]] në shqip është e sapo filluar dhe tani për tani ka vetëm 25 libra me gjithsej [[Speciale:Allpages|'''{{NUMBEROFARTICLES}}''']] faqe , dhe ju inkurajojmë të krijoni libra të rinj.
 
Për më shumë informacion shikoni [http://en.wikibooks.org/wiki/Main_Page biblioteka në anglisht], [http://sq.wikipedia.org enciklopedinë në shqip], ose [http://en.wikipedia.org enciklopedinë në anglisht].
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve