Dallime mes rishikimeve të "Ninulla"

Jump to navigation Jump to search
60 bytes added ,  7 vjet më parë
djepi tundet, nëna punon
djali fle dhe me s`degjon
/\/\/ nga esiun .jam cun i mir.aaaaa wowowowowowowowwowowowo aaa
/\/\/ nga esi dulla
 
;Fier 19666
;Fier 1966634234234234234
 
=== Ninull Tirane ===
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve