Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

Jump to navigation Jump to search
41 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(S'paska bukë aty)
No edit summary
----
<center>Pse Dritëro pyet [http://alsat-m.tv/emisione/a_edinise/index.1.html "A e dini se"? ]<!--<br>Ku ka [http://zogmengjesi.com/ Zog Mëngjesi]--></center>
<center>[[/Kydetanë|Kydetani]]</center>
----
<center>Çka është shkenca ?<br>Gjuhë nëpërmjet të cilës mund të frikëson dhe dëmton, ai që e dinë më mirë se ti</center>
679

edits

Menyja e lëvizjeve