Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

Jump to navigation Jump to search
49 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
</center>
----
<center>[http://alsat-m.tv/emisione/a_edinise/index.1.html Pse Dritëro pyet "A e dini se"? ]<br>Ku ka [http://zogmengjesi.com/ Zog Mëngjesi]</center>
----
<center>Çka është shkenca ?<br>Gjuhë nëpërmjet të cilës mund të frikëson dhe dëmton, ai që e dinë më mirë se ti</center>
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve