Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/MIGJENI"

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
 
<references />
=====burime=====
:Për tekstet e plota dhe të radhitura, shiko : [http://www.albasoul.com/letersia/PAVARESIA/Migjeni/index.htm këtu], "Vargjet e lira", "Kanget e mjerimit", "Kanget e Perendimit", "Kanget e rinise", "Kanget e fundit".
{{Kronologjia nga 1440 deri më 1940-të}}
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve