Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/MIGJENI"

Jump to navigation Jump to search
==1932==
* Nga 1928-1932 ndoqi mësimet e mesme teologjike në Manastir.<ref name=WikiMigjeni/>
==1933==
* Nga 1933-1937 punoi si mësues filloreje në Vrakë, Shkodër dhe në Pukë.<ref name=WikiMigjeni/>
 
==1936==
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve