Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Sami Frashëri"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
__NOTOC__
{|border="2" align=left cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" width="100%" style="margin:2px 0 0em 0em; border-style: solid; border-width: 1px; border-collapse:collapse; font-size:100%; empty-cells:show"
|colspan="2" align=center style="background:#778899; color:white"|'''Sami Frashëri \ Sami Bej Frashëri \ tr.: Shemseddin Sami'''
|- bgcolor="#FFEBCD"
!colspan="2"|Jeta dhe Vepra
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve