Dallime mes rishikimeve të "Vitviteja/Pjetër Bogdani"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
!colspan="2"|Jeta dhe Vepra
|- bgcolor="#f5f5f5"
|width="50%" align=center|<!--[[Figura:Pjetër Bogdani.jpg|250px|Pjetër Bogdani]]-->
|width="50%" valign=top|
;Dëftime për artikuj në projektin "Wiki Libra" <hr>
2.797

edits

Menyja e lëvizjeve